ייעוץ ופרוייקטים

מגוון של פתרונות תשתית, תוכנה ואינטגרציה
ייעוץ ופרוייקטים תמונת רקע

צוותי הייעוץ והפיתוח בהורייזן טכנולוגיות, הינם במגוון מקצועות המיחשוב : מנהלי פרויקטים, מנהלי פיתוח, מהנדסי תכנה, מנתחי מערכות, מהנדסי בדיקות, אנשי DBA, אינטגרטורים, אנליסטים, אנשי תמיכה וסיסטם בעלי ניסיון במתן פתרונות המתאימים לצרכי הלקוח. השירותים הנ"ל מסופקים על ידינו ללקוחותינו בהסתמך על ליווי וגיבוי מקצועיים וצמודים של יועצים ומומחים ממרכזי הידע של הורייזן טכנולוגיות, א.מ.ת מחשוב וחברות נוספות בקבוצת א.מ.ת.

ייעוץ ופרוייקטים

אחד השירותים המרכזיים שמספקת חברת הורייזן הוא ייעוץ בתחומי התוכנה. מומחי החברה מלווים את הלקוח במהלך העבודה השוטפת, בוחנים את ההיבטים הרלוונטיים, מציעים פתרונות ותהליכים לשיפור ומסייעים ללקוח בהטמעת השינויים הנדרשים – מרמת הצוות ועד רמת הארגון כולו.

לצוות היועצים של החברה ניסיון עשיר בקשת רחבה של פרויקטים טכנולוגיים. הודות לפעילותם הענפה ולמקרים הרבים שבהם נדרשה מומחיותם לאורך השנים יכולים יועצי החברה לספק מענה לכל צורך, לרבות:

• ליווי בפיתוח מוצרים
• סיוע בבחירת מתודולוגיות וכלים לפיתוח
• ייעוץ טכנולוגי-אסטרטגי
• הגדרת צרכים ופרויקטים
• תכנון מערכי מחשוב מורכבים

יועצי החברה משמשים כ'שותפים' הטכנולוגיים של הלקוח במהלך חיי הפרויקט או תקופת הייעוץ, ולמעשה מסייעים לו בקבלת ההחלטות הנכונות וביישומן. צוות היועצים והנהלת החברה עומד לרשות הנהלת הארגון ולצדה – ומאפשר לה לפעול בשקט נפשי ובידיעה שיש אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים הבוחנים את תהליכי הפיתוח, ופועלים כדי שהארגון יתנהל בצורה מושכלת, יעילה ובטוחה.

תוכנה

כבית תוכנה ותיק ומוביל בתחומו,בשילוב יצירתיות המבוססת על ניסיון רב השנים, פתרונות שהוצעו על ידי אנשי הפיתוח של החברה, הקנו לה מוניטין בקרב גופים וארגונים מהמובילים במשק והציבו אותה בחזית העשייה הטכנולוגית.
צוותי הפיתוח של החברה מאותגרים ביומיום ע"י לקוחותינו ואינם נרתעים לאף אתגר שמוצב בפניהם.
מומחי החברה מתמחים בפיתוח בכלי מיקרוסופט, בפיתוח בסביבת דוט נט ובפיתוח בכלים נוספים וידועים דוגמת
C++ ,PHP ,Real Time Embedded ,PHP וJAVA -.
ויודעים להפוך כל רעיון ו/או צורך למערכת הנותנת מענה באופן מלא ומועיל לצרכיי הארגון.
בין יכולותיה של מחלקת הפיתוח ניתן למצוא:
• אפיון, תכנון ופיתוח של מערכות מידע
• פיתוח לסביבות Android וiPhone
• פיתוח והטמעה של מערכות דיספליניות
• ניהול בקרת איכות לתוצרי הפיתוח
• הדרכה והטמעת המערכות

החברה מקפידה שתהליכי הפיתוח יבוצעו בהתאם לתקני הבטחת האיכות המחמירים ביותר. אנשי הבדיקות בחברה עובדים בכלי בדיקה מהמתקדמים, על מנת להבטיח כי המוצר היוצא ממחלקת הפיתוח יהיה מוכן ותקין ללקוח. והכל כמובן תוך עמידה בלוחות הזמנים מול הלקוח והתאמה לשינויים ואילוצים העולים במהלך הפיתוח.

הורייזן ממשיכה ללא הרף להתחדש, ללמוד, להיחשף לכלי פיתוח חדשים ולהעשיר את צוותי הפיתוח שלה בידע מולטי-דיסציפלינרי – הכול כדי לספק ללקוחות החברה את מוצר התוכנה המיטבי והיעיל ביותר.

deco shadow
bottons shadow
שוקל למצוא פתרון איכותי מותאם או רק רוצה מידע נוסף? צור עמנו קשר ונשמח לקחת את הארגון שלך קדימה
כפתור לחיץ לשיתוף ברשתות חברתיות

רגע לפני שאתה הולך...

מעוניין למצוא משרה טכנולוגית תחת המטריה של בית תוכנה ותיק מקצועי

או

מעוניין למצוא פתרונות חדשניים ומותאמים שיובילו את העסק שלך קדימה?

נגישות